Ref: 103375   

Landeiendom til salgs til María, 38.000 €

Egenskaper

Generell
  • Rustikk
  • 1 Soverom
  • 1 Bad

Areal
  • Tomt: 31.304 m2
  • Bygget: 30 m2

Status
  • Byggeår: 1983
  • Til oppussing

Pris

40.000 € (5,00%) Nedsatt

38.000 €

  • m2 bygget: 1.267 €
  • m2 tomt: 1 €

Energisertifikat

CALIFICACIÓN ENERGÉTICA

Consumo energía
kW h / m2 año
Emisiones CO2
kg CO2 / m2 año

Situasjonen og omgivelsene

DS Umbrias las poligono 48, Parcela 192, Hoya Salazares.
04838, María (Almería)

Situasjon
  • Exterior
   Ringe

Bruk av informasjonskapsler

Vi bruker våre egne og tredjeparts informasjonskapsler for å forbedre opplevelsen på nettstedet vårt og for analytiske formål. Noen er nødvendige for at nettstedet skal fungere som det skal, mens andre kan du konfigurere eller avvise. Du kan se mer informasjon på Retningslinjer for informasjonskapsler