Ref: 102170   

Hus til salgs til Vélez-Rubio, 55.000 €

Egenskaper

Generell
  • Partisjonert
  • Vertikaldelt
  • 2 Etasjer
  • 1 Stue
  • 4 Soverom
  • 1 Bad
  • Patio

Areal
  • Tomt: 81 m2
  • Bygget: 158 m2

Status
  • Byggeår: 1970

Pris

59.000 € (6,78%) Nedsatt

55.000 €

  • m2 bygget: 348 €
  • m2 tomt: 679 €

Energisertifikat

CALIFICACIÓN ENERGÉTICA

Consumo energía
kW h / m2 año
Emisiones CO2
kg CO2 / m2 año

Tonosa.
04827, Vélez-Rubio (Almería)

Situasjon
  • Exterior
  • Mot Nordøst
   Ringe

Bruk av informasjonskapsler

Vi bruker våre egne og tredjeparts informasjonskapsler for å forbedre opplevelsen på nettstedet vårt og for analytiske formål. Noen er nødvendige for at nettstedet skal fungere som det skal, mens andre kan du konfigurere eller avvise. Du kan se mer informasjon på Retningslinjer for informasjonskapsler